Zespół

O nas

Jesteśmy zespołem ludzi, który stawia przed sobą tylko jedno zadanie: sprawić, żeby w Twoje ręce trafiły pełnowartościowe i wysokiej jakości torby reklamowe z nadrukiem.

Nie zatrzymujemy się nawet na chwilę. Trzymamy rękę na pulsie, analizujemy rynek gadżetów reklamowych i monitorujemy najnowsze trendy graficzne.

Dzięki temu oferujemy kompleksowe podejście oraz szczegółowe porady dotyczące tworzenia perfekcyjnej torby reklamowej.Podpowiadamy, co sprawdza się u największych firm, dopasowując przy tym produkty pod Twoje konkretne potrzeby.

Co to oznacza dla Ciebie?

Że gdy zgłaszasz się do Czargraf po torby reklamowe, to rozmawiasz z żywym człowiekiem reagującym na Twoje bieżące potrzeby. Podczas rozmowy przeanalizujemy, jakie torby z nadrukiem sprawdzą się w Twoim przypadku, a w razie potrzeby pomożemy skorygować wstępne założenia.

Zrobimy wszystko, aby ostateczny efekt zachwycił tych, których obdarujesz materiałami znajdującymi się w tychże torbach.Jesteś zainteresowany i chciałbyś zlecić nam stworzenie toreb reklamowych?Podoba Ci się takie podejście? Umów się na niezobowiązującą rozmowę ze specjalistą, który zbada Twoje potrzeby i dopasuje odpowiednią propozycję. Następnie do akcji wkroczy nasz niezawodny zespół grafików i pracowników drukarni, który stworzy Twoje torby.

ponad

25 000 000

wydrukowanych torebek podarunkowych

blisko

10

lat doświadczenia

ponad

2000

zadowolonych klientów

tylko

4

tyle dni potrzebuje Czargraf na realizację 10 000 torebek

Kontakt

Sprzedaż zagraniczna
Anna Turowska
+48 606 191 164
sales@czargraf.eu

Waldemar Popławski
czargraf@czargraf.eu
+48 609 453 521

Biuro
Parowcowa 10c
02-445 Warszawa

darmowa
wycena

[]
1 Step 1
Imię
Wiadomość
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder