Dlaczego my?

Bo jesteśmy czymś więcej, niż kolejną firmą, która produkuje torby reklamowe…

Przychodząc do nas, oczekujesz najwyższej jakości torby reklamowej, którą bez żadnych skrupułów dasz klientom i kontrahentom. Dlatego w Twoje ręce oddajemy produkty, których sami chcielibyśmy używać i bez wstydu pokazalibyśmy je klientom.

Wyjątkowość

Nie jesteś taki, jak wszyscy...

W Czargraf stawiamy na indywidualne podejście do każdego zamówienia. Wiemy, że każdy z naszych klientów przychodzi z innym pomysłem oraz oczekiwaniami co do wykonania torby reklamowej.

Wyprodukujemy każdy rodzaj torebki z nadrukiem i zadbamy o to, aby w pełni odpowiadała Twoim wstępnym założeniom. W razie potrzeby przygotujemy również indywidualny projekt graficzny i dopasujemy pod wymagane przeznaczenie.

Unikalność

Ręczna robota

Torby reklamowe z nadrukiem, które oddajemy w Twoje ręce, samodzielnie kleimy i składamy. Dzięki temu są wyjątkowe oraz dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Każdy z naszych pracowników został profesjonalnie przeszkolony, a wprawne oko wychwyci nawet najmniejszą skazę na torebce reklamowej.

torebki eu

Co drukujemy

Praktyczne torby reklamowe

Torby reklamowe od Czargraf nie mają sobie równych. Jesteśmy profesjonalistami, więc stawiamy na profesjonalne rozwiązania 

Projektujemy

Graficzne piękno

Nie wiemy, jak u innych, ale w naszym zamyśle torby reklamowe mają gwarantować efekt “WOW!”.

O ile niektórzy myślą, że małe elementy nie grają większej roli, tak my wierzymy, że jest zupełnie inaczej.

Zoptymalizowaliśmy proces drukarski, co pozwala drukować lepiej za mniej. Nadruki na torebkach nie są rozmazane, a kolory głębokie i soczyste.

Otrzymujesz więc pięknie wykonany produkt, ale nadal w korzystnej cenie.

Jak działamy

Krótka realizacja i transparentność

Torby reklamowe potrzebne na już? W Czargraf realizujemy zamówienia, które wymagają szybkiej reakcji.

W międzyczasie otrzymujesz od nas bieżące informacje o tym, na jakim etapie jest Twoje zamówienie. Wiesz, że wszystko jest w porządku, a torby reklamowe dotrą do Ciebie na czas.

Zainteresowała Cię nasza propozycja i chciałbyś dowiedzieć się więcej? W takim razie umów się z naszym konsultantem na niezobowiązującą rozmowę w celu omówienia Twojego produktu.

Kontakt

Sprzedaż zagraniczna
Anna Turowska
+48 606 191 164
sales@czargraf.eu

Waldemar Popławski
czargraf@czargraf.eu
+48 609 453 521

Biuro
Parowcowa 10c
02-445 Warszawa

darmowa
wycena

[]
1 Step 1
Imię
Wiadomość
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder